Adana Taşımacılık

IMG-20150507-WA0016

v
Şehir içine ya da şehirlerarası taşımacılık yapacak bir firma arıyorsanız Adana Taşımacılık firmamız sizin için ideal fırsatlar sunmaktadır.Eviniz küçük geldiği için daha büyük bir eve taşınıyor olabilirsiniz ya da iş nedeniyle şehir değiştiriyor olabilirsiniz, sebebi ne olursa olsun, ister bir semt ileriye ya da başka bir şehre gitmek üzere nakliyat firması arıyorsanız en kaliteli ve en güvenilir hizmeti Adana Taşımacılık firmamız sağlayacaktır.
v
Evden eve, siz elinizi bile sürmeden, eşyalarınız güvenle koli ve paket yapılarak asansörlü sistem taşımacılık ile hiç kimseyi rahatsız etmeden, kısa sürede ve eşyalarınızı riske etmeden taşınacaktır. 2000 yılında sektöre adım atan firmamız Adana Taşımacılık, bugüne kadar verdiği hizmetleri doğrultusunda müşteri memnuniyeti ile portföyünü geniş tutmuş firmalardan biridir. Öyle ki, taşımacılık ve nakliye sektörü bir takım istismarlara açık bir alandır ancak Adana Taşımacılık firmamız bunca yıldır var olduğu sektörde güven ve kalite denince akla gelen nakliyat firmalarının başında gelmektedir.
v
Siz de yorulmadan, nasıl taşınacağım fikrine kapılmadan, telaşlanmadan Adana Taşımacılık firmamız ile irtibata geçerek, en kısa ve pratik şekilde evinizi değiştirebilirsiniz. Taşınma fikri bile yorucu bir durum alırken, Adana Taşımacılık firmamız ile artık son derece kolay bir işlem.
v
İşinde uzman, profesyonel ekibimiz ile birlikte asansörlü sistemde eşyalarınız kolilenerek, asansörden araca yüklenerek kısa zamanda dilediğiniz yere nakliyesi yapılacaktır. Ayrıca bir gün önce gelecek olan eksper ile eşyalarınız tespit edilerek sigorta kapsamına alınacaktır. Bu işlem de hiç kimsenin istemeyeceği doğrultuda oluşacak bir kaza sonucunda eşyalarınızın garanti altına alınmasına olanak verecektir. Demonte olan mobilyalarınız ve diğer ambalajlanması gereken eşyalar itina ve özenle paketlenerek, nakliye işlemine hazır konuma Adana Taşımacılık firmamız tarafından getirilecektir.